EST / РУС / ENG
ᴋᴜᴜᴇꜱ ᴍᴇᴇʟ ◉ ᴍᴇᴇʟᴛᴇ ʀäɴɴᴀᴋᴜ ᴛꜱᴇʀᴇᴍᴏᴏɴɪᴀ ◉ ᴅᴀʟɪʟᴇᴏ ᴋᴀᴋᴀᴏ ᴊᴀ ʜᴇʟɪʀäɴɴᴀᴋᴜɢᴀ 

𝗥 𝟴. 𝘀𝗲𝗽𝘁𝗲𝗺𝗯𝗿𝗶𝗹 𝟐𝟎𝟐𝟑 
𝐊𝐞𝐥𝐥: 𝟏𝟵:𝟬𝟎-𝟐𝟐:𝟎𝟎 
𝐏ä𝐫𝐧𝐮 𝐦𝐧𝐭 𝟔𝟗 - 𝐓𝐚𝐧𝐭𝐬𝐮𝐤𝐥𝐮𝐛𝐢 𝐊𝐨𝐢𝐭

Kui sulgeme silmad, teravnevad kõik muud meeled: kuuleme paremini, tunneme ennast, ruumi, maitseid, lõhnu võimendatult - avaneb kuues meel, intuitiivne taju ja häälestumine kõrgendatud seisunditele ༄
Tehes taotluse, olles avatud ja jälgides oma tundeid, saame taipamisi ja vastuseid oma soovitud küsimustele.
8. septembril tuleme taaskord kokku avanema ja elusse inspireeruma - keegi ei näe sind, kõigil on silmad kinni ja sind toetavad juhendajad, kes loovad turvalise ruumi sinu sisekosmose ja keha vahelise ühenduse avardumiseks.

𝐊𝐮𝐭𝐬𝐮𝐦𝐞 𝐒𝐢𝐧𝐝 𝐞𝐧𝐝𝐚𝐠𝐚 𝐫ä𝐧𝐝𝐚𝐦𝐚 𝐭𝐚𝐧𝐭𝐬𝐮- 𝐣𝐚 𝐡𝐞𝐥𝐢𝐦𝐞𝐝𝐢𝐭𝐚𝐭𝐬𝐢𝐨𝐨𝐧𝐢 𝐯𝐨𝐫𝐦𝐢, 𝐤𝐮𝐬 𝐬𝐚𝐚𝐝 𝐤𝐨𝐠𝐞𝐝𝐚 𝐞𝐫𝐢𝐥𝐢𝐬𝐭 𝐬𝐞𝐢𝐬𝐮𝐧𝐝𝐢𝐭 𝐞𝐫𝐤𝐬𝐚 𝐦𝐮𝐮𝐬𝐢𝐤𝐚 𝐧𝐢𝐧𝐠 𝐡𝐞𝐥𝐢𝐞𝐥𝐚𝐦𝐮𝐬𝐞 𝐥ä𝐛𝐢, 𝐤𝐮𝐬 𝐥𝐢𝐢𝐠𝐮𝐝 𝐣𝐚 𝐭𝐚𝐧𝐭𝐬𝐢𝐝 𝐤𝐢𝐧𝐧𝐢𝐬𝐞𝐨𝐭𝐮𝐝 𝐬𝐢𝐥𝐦𝐚𝐝𝐞𝐠𝐚.

↠ Alustame ringi koos tseremoniaalse DaliLeo kakaoga ja hääle avamise praktikatega ning taotlusega olla avatuses ja ekstaatilises südant avavas ühenduses teineteisega.
↠ Seejärel tuleb aktiivne osa, kus saame liikuda nagu keegi ei vaataks ja keegi ei vaatagi:)
Ühendume oma kehade liikumisvooga, sulgedes silmad ja lubades helide vool end kanda. Kontaktis tantsimine on lubatud nende vahel, kes on sellele avatud - sinu piirid ja soovid on ruumis austatud.

✦ Meie aju on üles ehitatud nii, et kui piirata ühte tajukanalit, siis teiste meelte tajumisvõime loomulikul moel teravneb.

✦ Silmade katmisel on eriti tugev mõju ümbritsevate helide, muusika, lõhnade ja ruumi tajumisele. Muutudes kirkamaks ja selgemaks, võimaldades rohkem keskenduda füüsilistele aistingutele, sisemistele kogemustele ja alateadvusest esiletõusvatele kujunditele.
↠ Aktiivsele osale järgneb lõõgastav helimeditatsioon gongide, didgeridoo, helikausside ja helirännakuga.

✦ 𝐆𝐨𝐧𝐠𝐢𝐝𝐞 𝐣𝐚 𝐦𝐮𝐮𝐝𝐞 𝐦𝐮𝐮𝐬𝐢𝐤𝐚𝐢𝐧𝐬𝐭𝐫𝐮𝐦𝐞𝐧𝐭𝐢𝐝𝐞 𝐦𝐞𝐞𝐥𝐢ü𝐥𝐞𝐧𝐝𝐚𝐯𝐚𝐝 𝐡𝐞𝐥𝐢𝐝 𝐯𝐢𝐢𝐯𝐚𝐝 𝐬ü𝐠𝐚𝐯𝐚𝐬𝐬𝐞 𝐥õ𝐝𝐯𝐞𝐬𝐭𝐮𝐦𝐢𝐬𝐞 𝐬𝐞𝐢𝐬𝐮𝐧𝐝𝐢𝐬𝐬𝐞, 𝐤𝐮𝐬 𝐤ä𝐢𝐯𝐢𝐭𝐮𝐯𝐚𝐝 𝐨𝐫𝐠𝐚𝐧𝐢𝐬𝐦𝐢 𝐞𝐧𝐞𝐬𝐞𝐭𝐞𝐫𝐯𝐞𝐧𝐝𝐚𝐦𝐢𝐬𝐞 𝐩𝐫𝐨𝐭𝐬𝐞𝐬𝐬𝐢𝐝.

Tekib muudetud teadvuse seisund, kus tekivad imelised kujutlused, taipamised ja mittetavapärased lahendused sügavamast mõistmise tasandist.
Meditatiivses seisundis saame end ümber programmeerida, vabaneda negatiivsetest mustritest ja häälestuda positiivsetele muutustele.
Helimeditatsiooni ajal saame integreerida oma kogemused, lõõgastuda ja taastada oma jõu.

𝐌𝐞𝐢𝐞 𝐫𝐮𝐮𝐦𝐢𝐝𝐞𝐬 𝐤𝐨𝐠𝐞𝐝:
↠ Muutunud teadvusseisundit
↠ Sügavat lõõgastust 
↠ Rahu ja terviklikkuse tunnet
↠ Tõstetud tuju 
↠ Aktiveeritud immuunsust
↠ Tasakaalustatud ja puhastatud energiakeskusi ehk chakraid
( Osalemiseks pole vaja erioskusi. See on igaühele kättesaadav praktika. Sa ei pea midagi tegema, on vaja lihtsalt lesida ja lubada endal olla helides ning võtta vastu ilma hinnanguteta see kogemus, mis tuleb.)

Läbi viivad:

𝐃𝐄𝐍𝐈𝐒 𝐕𝐈𝐍𝐎𝐆𝐑𝐀𝐃𝐎𝐕 𝐣𝐚 𝐋𝐈𝐋𝐈𝐀 𝐌Ä𝐑𝐓𝐌𝐀𝐀◉ Muusikud- multiinstrumentalistid, heliterapeudid, ülemhelide häälijad, kes loovad helidega maagilisi maastikke.
𝐉𝐀𝐍𝐀 𝐒𝐎𝐋𝐎𝐌 ◉ Šamanistlik helitervendaja, hääle avaja ja tseremoniaalse rigide läbiviija.

Osaluspanus: 35€ eelregistreerides (info@helid.ee enne 7.septembrit)
Ukselt: 45€ (kui on kohti)
Tasuda saab kohapeal sularahas või ettemaks EE141010220274815228 HELIVÄGI OÜ pangaarvele
Osalejate arv 35 inimest.

𝐍𝐁! 𝐏𝐚𝐥𝐮𝐦𝐞 𝐞𝐞𝐥𝐧𝐞𝐯𝐚𝐥𝐭 𝐫𝐞𝐠𝐢𝐬𝐭𝐫𝐞𝐞𝐫𝐢𝐝𝐚!
https://helid.ee/et/event/6sense/booking

REGISTREERI: 
 info@helid.ee
559 30 551

____________ENG _____________

6th Sense Sensual Blindfold Ecstatic Dance ◉ 8th of September 2023 at danceklub KOIT.

✦ When we close our eyes and drop into heightened awareness - sensing the body, smells, the room and each other from a more sensual angle.

✦ We open up our 6TH SENSE - to come into higher and elevated states of being and learning how to release blockages from the body system through connection and movement.

✦ We fall into ourselves and in love with ourselves with the support of the best ceremonial cacao, dance and finish up with a relaxing sound healing session - this is a healing journey back home - into oneself. 

You are being guided by sound ja space magicians: Denis Vinogradov, Lilia Märtmaa and Jana Solom

Energy exchange at registration: 

35€ (register before 7th of Sept at info@helid.ee)
On door: 45€ (if spots)
Register to the magical journey  info@helid.ee

Location: Pärnu mnt 69 - danceclub KOIT, Tallinn Estonia
Time: 7:00 PM - 10 PM
Back to Top