Olen siin, et toetada inimesi leidmaks tee oma kõrgeima potensiaalini. 
Meis kõigis peitub kirg millegi vastu, mida oleme tulnud looma. Midagi, mis meid joondab ja väestab. Enamus ärevuse põhjuseid on motivatsiooni ja kire puudumisest ning keha füsioloogilisest tasakaalutusest, mille tulemuseks me ei leia fookust, millest luua oma reaalsust. 

Nii meie keha kui vaim vajab hoolt, et saaksime olla elujõulised igal tasandil ja tihtipeale saavad suured muutused alguse väga väikestest sammudest.

Töötan ravimtaimede ja meridiaanipunktidega, et joondada keha ja vaimu.
Toetan inimesi nägemaks suuremat pilti ja tuua see väestatud tunne nendeni. 
Mind teeb õnnelikuks näha, kui inimesed leiavad endas selle jõu, et alustada midagi uut - usu elu ilusse ja teadmisesse, et kõik on võimalik!

⭐️Et me kõik saaksime särada oma unikaalsuses⭐️

Jana on varasemalt tuntud kui Eesti foto- ja filmikunstnik, kuid nüüd viimastel aastatel on pühendanud end täielikult proffessionaalsele energiatööle. Õppinud Amazonases William Llerena Murayariga - Ravimtaimed ja Spirituaalsed aktivisaatorid. Juan Pablo Barahona, online -  Immuunsuse kursus. Mutsumi Adachi, Taimaal - Qi-Healing/ eluenergia tasakaalustamine. Juliana Mojica, Guatemaalas - Hiina meditsiin, meridiaanid ja Teishin. Ahto Pärisalu, Meeli Lepson - Reiki astmed kuni õpetaja tase.  
Back to Top