Talvine pööripäev ehk päikeseseisaku tähistamine 21. detsembril 2022 algusega kell 20:00 Adila heaolu- ja puhkekeskuses.

Laskume pööripäeva rännakule koos Jani Toivoneni ja Jana Solomiga, et selles hoitud ruumis ja helivannis pöörata oma elus uus lehekülg ning lasta lahti oma aja ära elanud sündmustest, suhetest ja asjadest. 


Vabastame peenkehad emotsioonidest ja nostalgiast, mis takistavad meie seesmist vabadust. 

See on aeg, et kutsuda oma ellu see muutus, mida soovime nii energeetilisel kui materiaalsel tasandil kogeda.Pärimuses peetakse talvist pööripäeva üheks tähtsamaks ja maagilisemaks sündmuseks - kus ühel pool on surm ja teisel pool on sünd - lõpp läheb üle alguseks. Kogeme pikimat ööd ja lühimat päeva, peale mida hakkab päev taas pikenema.Jani Toivonen on üks Põhjamaade erakordseimaid helitervendajaid, kelle helirännakud on kui visuaalsed siserännakud ja valguse tseremooniad.


Jana Solom on shamanistlik helitervendaja ja tseremoniaalse kakaoringide läbiviija, kes toob ruumis südamed kokku. 
Jonathan Goldman on kirjutanud, et heli mõõdetakse kümme kuni kümme tuhat tsüklit sekundis. Valgus avaldub miljardite tsüklitena sekundis. Seetõttu on üks viis heli ja valguse vahelise suhte vaatlemiseks eeldada, et valgus on kiirendatud heli või vastupidi, et heli on aeglustunud valgus.

Ruumis 40 kohta. 

Alustame 20:00 - orienteeruv lõpp südaööl päevapööramisega. Lahkume ruumist ca 1:00 öösel. 

Kes soovib Adilasse majutust, palun saatke email.

Koos helisemiseni!

Koha broneerimiseks saada email: jana.solom@gmail.com
 
Pilet osta Fientast
https://fienta.com/et/talvise-pooripaeva-helitervendusrannak-adila-keskusesBack to Top